درباره ما

موسسه اطلاع رسانی کتاب مرجع اطلاعات دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با هدف ایجاد تحول در عرصه تولید کتابهای اطلاع رسانی – تبلیغاتی، توسط جمعی از مدیران با سابقه اطلاع رسانی کشور، تأسیس شده و فعالیت خود را از سال 1383 آغاز نموده است. از همان زمان، مدیران این موسسه با بهره گیری از دانش و تجربیات گذشته، سیاستها و اهداف کوتاه مدت و بلند مدتی را تدوین نمودند تا براساس آن با ایجاد بستری نوین و قابل اعتماد در کشور و همچنین ارتباط با فعالان بین المللی کتابهای اطلاع رسانی، محصولاتی در حد و اندازه استانداردهای جهانی تهیه و عرضه شود که به برخی از آنها به اختصار اشاره می نمائیم:

      1- جمع آوری کاملترین فهرست شرکتها و موسسات به همراه طبقه بندی تخصصی اطلاعات
      2- اطلاع رسانی کامل بصورت چاپ مشخصات دفتر مرکزی، کارخانه و سایت اینترنت
      3- تولید کتاب در زمان اعلام شده به سفارش دهندگان
      4- توزیع رایگان بخشی از کتابها در میان شرکتها، نمایشگاه‌ها و همایشهای مرتبط
      5- ارائه تمامی اطلاعات از طریق سایت اینترنت
 
     در این راستا طی سالیان گذشته بانکهای اطلاعاتی در زمینه‌های "ساختمان و تاسیسات"، "صنایع غذایی"، "کشاورزی، دام، طیور و آبزیان"،"دارو و تجهیزات پزشکی"،"آرایشی، بهداشتی و شوینده"، "گردشگری" گردآوری و منتشر گردیده که بصورت دوسالانه با اطلاعات کاملتر تجدید چاپ می‌شوند. همچنین بزودی بانکهای اطلاعاتی دیگری از مجموعه کتاب مرجع که هم اکنون در مرحله گردآوری قرار دارند، تولید و در اختیار دست اندرکاران و صاحبان صنایع قرار خواهد گرفت. در اینجا لازم است از حسن اعتماد شرکتهای طرف قرارداد با این موسسه، قدردانی نموده و همواره با انجام کامل تعهدات خود، پاسخی شایسته به آن خواهیم داد. در پایان ضمن تشکر از صرف وقت حضرتعالی، امیدواریم مجموعه محصولات کتاب مرجع بتواند اطلاعات مورد نیاز شما را در بخشهای مختلف تامین نموده و شما نیز در این راه می توانید با ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود، ما را در ارایه خدمات بهتر یاری فرمائید.
 

صفحه اول |  درباره ما | تماس با ما .کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه اطلاع رسانی کتاب مرجع اطلاعات می باشد